MANDOLIN, märkt "TW" samt BARNDRAGSPEL, omärkt.

579357. MANDOLIN, märkt "TW" samt BARNDRAGSPEL, omärkt.

Mandolin, längd ca 65 cm.
Dragspel, längd ca 28 cm.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mandolin, längd ca 65 cm.
Dragspel, längd ca 28 cm.

Antal besök: 969