KISTA, ek, allmoge, 1700-tal.

KISTA, ek, allmoge, 1700-tal.
579211. KISTA, ek, allmoge, 1700-tal.

Längd 120, bredd 51, höjd 52 cm.

Slitage, sprickor, renoverad, kompletterad. Låset kärvar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 560