STOL, empire, Ryssland/Baltikum, 1800-tal.

57921. STOL, empire, Ryssland/Baltikum, 1800-tal.

Mahognyfanér. Skuren dekor på sidostycke.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 2 248