SÄNGBORD, mahogny med marmorskivor, Art Deco.

57915. SÄNGBORD, mahogny med marmorskivor, Art Deco.

höjd 91, bredd 40, djup 34 cm.

fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

fanerskador.

Antal besök: 1 658