SKIDBOX/RODDBÅT, glasfiber, 1900-tal.

578810. SKIDBOX/RODDBÅT, glasfiber, 1900-tal.

Längd 240, bredd 130 cm
Kan användas som skidbox och båt. Åror och hål för dessa.

Bruksslitage, märken samt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 240, bredd 130 cm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 998