KANAPÉ, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

578759. KANAPÉ, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Svart träskuren stomme. Lila klädsel. Dekor med pärlspik.
Längd 160 cm, bredd 73 cm, höjd 101 cm.

Bruksslitage. Fläck och stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 652