SOFFA, engelsk stil, Joris, 1900-tal.

578647. SOFFA, engelsk stil, Joris, 1900-tal.

Brun skinnklädsel, brickmärkt, längd ca. 160 cm.

Bruksslitage. Uppriven klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 320