PARTI SILVER, 8 delar, 1800/1900-tal.

57787. PARTI SILVER, 8 delar, 1800/1900-tal.

Spegel, tång, fruktsax, kam, fickkniv, pennfodral samt bokskydd.

Skador. Sax, fickkniv samt spegel med vitmetall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 095