ANTONIO DE FELIPE. Färglitografi, Audrey Hepburn, signerad A de Felipe, numrerad 93/100.

577615. ANTONIO DE FELIPE. Färglitografi, Audrey Hepburn, signerad A de Felipe, numrerad 93/100.

Motiv av Audrey Hepburn ur scen från filmen Breakfast at Tiffany's.
Bladstorlek 100 x 72 cm.
Mått med ram 115 x 85 cm.

Antonio de Felipe föddes i Valencia 1965.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 100 x 72 cm.
Mått med ram 115 x 85 cm.

Antal besök: 3 319