RING, 14k guld med ametist samt två mindre diamanter, 1900-tal. Vikt 3,7 gram.

57736. RING, 14k guld med ametist samt två mindre diamanter, 1900-tal. Vikt 3,7 gram.

Ametist ca längd 10 mm, bredd 8 mm, höjd 6 mm.
Storlek 17.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 17.

Smärre slitage.

Antal besök: 931