AINO WAHLSTRÖM. Blommor vid bodvägg 2 st.

57696. AINO WAHLSTRÖM. Blommor vid bodvägg 2 st.

Olja duk, 55X46 cm, den ena monogramsignerad 1980. Båda fullsignerade a tergo. Daterade 1989.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 290