CHAMPAGNEGLAS samt CHAMPAGNEKANNA, 15 delar, "Helena" Gunnar Cyrén, Orrefors.

57689. CHAMPAGNEGLAS samt CHAMPAGNEKANNA, 15 delar, "Helena" Gunnar Cyrén, Orrefors.

Höjd 23 cm. Kannan är 25 cm.

Bruksslitage. Tre glas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm. Kannan är 25 cm.

Antal besök: 5 763