TORSTEN RENQVIST. Kvinnokomposition, litografi, signerad och numrerad 230/300.

57679. TORSTEN RENQVIST. Kvinnokomposition, litografi, signerad och numrerad 230/300.

57 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Torsten Renqvist (1924–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Torsten Renqvist (1924–2007)

Antal besök: 1 120