GLASSERVIS, 44 delar, 1900-tal.

57610. GLASSERVIS, 44 delar, 1900-tal.

Glas. Slipad dekor. 9 rehnvinsglas, 12 rödvinglas, 9 starkvinsglas, 8 likörglas samt 6 punchkoppar.

Fåtal nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåtal nagg.

Antal besök: 1 368