BORDSLAMPOR, 1 par, glas, Hanne Dreutler, Kosta, sign, 1900-talets andra hälft.

57576. BORDSLAMPOR, 1 par, glas, Hanne Dreutler, Kosta, sign, 1900-talets andra hälft.

Tot höjd ca 36,5 cm.

Slitage på undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot höjd ca 36,5 cm.

Slitage på undersida.

Antal besök: 1 188