PARTI KERAMIK, 1900-tal Bl.a. PYRO.

57506. PARTI KERAMIK, 1900-tal Bl.a. PYRO.

4 runda och 2 ovala fomar brun Pyro.Tegods 13 delar blå keramik Nittsjö.

De ovala formarna met bruna krackelyrer, för övrigt gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 811