BROR EDVIN BENGTSSON. Olja på pannå.

574949. BROR EDVIN BENGTSSON. Olja på pannå.

Skepp, signerad och daterad 1917, 48x68 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 1 106