RACERCYKEL, Pinarello, 2000-tal.

574649. RACERCYKEL, Pinarello, 2000-tal.

Hjul diameter ca 68 cm.
Ramens mått ca 81 cm.

Slitage, stöd saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hjul diameter ca 68 cm.
Ramens mått ca 81 cm.

Slitage, stöd saknas.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 225