SOFFA NYROKOKO 1800-talets slut.

57459. SOFFA NYROKOKO 1800-talets slut.

Valnöt/blommigt tyg.Längd 165 cm.

Slitage/någon fanerskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage/någon fanerskada.

Antal besök: 1 005