LAMPFOT/SKULPTUR. Patinerad metal, signerad P.aichele, 1900 talets första del.

57455. LAMPFOT/SKULPTUR. Patinerad metal, signerad P.aichele, 1900 talets första del.

Höjd 76 cm, lättklädd dam.

Arm av.
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 76 cm, lättklädd dam.

Arm av.
Slitage.

Antal besök: 4 225