HUGO ZUHR. Strandlandskap med träd. Färglitografi. Signerad och numrerad 96/360.

57447. HUGO ZUHR. Strandlandskap med träd. Färglitografi. Signerad och numrerad 96/360.

42 x 55 cm.

Hugo Zuhr (1895–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 55 cm.

Hugo Zuhr (1895–1971)

Antal besök: 2 506