VAS, porslin. Anna Efimova, St.Petersburg Porslinsfabrik 1900-tal.

57438. VAS, porslin. Anna Efimova, St.Petersburg Porslinsfabrik 1900-tal.

Dekor av äppelkvistar i blått och rött samt förgyllning. Höjd 34 cm.

Förgyllning med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgyllning med slitage.

Antal besök: 3 684