LINNEDUK, 1900-talets början.170x160 resp 150x150 cm.

57394. LINNEDUK, 1900-talets början.170x160 resp 150x150 cm.

Dekor av blommor.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av blommor.

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 777