LINNEDUK, 1900-talets början. 170x140 cm.

57393. LINNEDUK, 1900-talets början. 170x140 cm.

Blommönster.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blommönster.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 942