YNGVE STÉEN. Färglitografi, signerad och numrerad 50/50.

57366. YNGVE STÉEN. Färglitografi, signerad och numrerad 50/50.

Stadsvy. 70 x 50 cm.

Yngve Stéen (1932–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

Stadsvy. 70 x 50 cm.

Yngve Stéen (1932–2009)

Antal besök: 1 219