BORDSTELEFON, lur märkt Telegrafverkets Verkstad Nynäshamn.

573629. BORDSTELEFON, lur märkt Telegrafverkets Verkstad Nynäshamn.

Höjd 26 cm.

Slitage, skador, ett hörnskydd saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26 cm.

Antal besök: 689