PARTI KOPPAR/MÄSSING (11). 1900-tal.

57313. PARTI KOPPAR/MÄSSING (11). 1900-tal.

Bl a ett par klotljusstakar i mässing märkta 8125.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 768