LOCKBOJAN, porslin, Kina, 1800-tal.

57303. LOCKBOJAN, porslin, Kina, 1800-tal.

Celadonglasyr. Höjd 23 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Celadonglasyr. Höjd 23 cm.

Nagg.

Antal besök: 1 099