MARTIN TENGBERG. Slättlandskap med vattendrag.

57288. MARTIN TENGBERG. Slättlandskap med vattendrag.

Olja Duk, 36X52 cm. Signerad.

Äldre ram med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja Duk, 36X52 cm. Signerad.

Äldre ram med skador.

Antal besök: 2 121