SLAGLÅSPISTOL, kopia, sent 1800-tal.
572002. SLAGLÅSPISTOL, kopia, sent 1800-tal.
Längd 46 cm.
Åldersslitage repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 46 cm.
Åldersslitage repor.
582