HALVBORD, 1 par, fur, 1800-tal.

57189. HALVBORD, 1 par, fur, 1800-tal.

höjd 79, diameter 118 cm.

spricka samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 79, diameter 118 cm.

spricka samt slitage.

Antal besök: 2 736