MATSALSSKÅP, barockstil, 1900-tal.

57169. MATSALSSKÅP, barockstil, 1900-tal.

Nyckel finns. Längd 110, bredd 40, höjd 135 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 556