KARMSTOL senempire 1800-tal.

KARMSTOL senempire 1800-tal.
57164. KARMSTOL senempire 1800-tal.

Mahogny. Sits med senare resårstoppning. Brännstämpel:CAS.

Lagningar och bräckage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagningar och bräckage.

Antal besök: 942