LJUSKRONA, för 4 ljus, empirestil, 1900-tal.

57154. LJUSKRONA, för 4 ljus, empirestil, 1900-tal.

Med blå glasskål. Höjd 60 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med blå glasskål. Höjd 60 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 716