MEGAFONER, 2 st, 1900-talets första hälft.

571474. MEGAFONER, 2 st, 1900-talets första hälft.

Större ca 66 cm lång
Mindre ca 42 cm lång.

Slitage, missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Större ca 66 cm lång
Mindre ca 42 cm lång.

Slitage, missfärgningar.

Antal besök: 640