VÄGGLYSTER med prismor, oscarianska, 1800-tal.

57100. VÄGGLYSTER med prismor, oscarianska, 1800-tal.

Höjd 26 cm.

Bruksslitage, någon prisma saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26 cm.

Antal besök: 1 495