STOLAR, 6 st, mahogny, 1900-tal.

570785. STOLAR, 6 st, mahogny, 1900-tal.

Rygghöjd 100 cm, vita sittdynor.

Fläckar på sittdynorna, slitage, och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 533