ALBIN AMELIN. Färglitografi, signerad och numrerad 137/360.

57054. ALBIN AMELIN. Färglitografi, signerad och numrerad 137/360.

Blommor, 60 x 50 cm.

Albin Amelin (1902–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

Blommor, 60 x 50 cm.

Albin Amelin (1902–1975)

Antal besök: 10 934