BARBRO JÖNSSON. Färglitografi.

570214. BARBRO JÖNSSON. Färglitografi.

"Höstlöv", signerad, daterad -86, och numrerad 13/160, 34x50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 4 789