Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
CLARENCE DYSELL. Kvinnostudie, olja på pannå, signerad.
57015. CLARENCE DYSELL. Kvinnostudie, olja på pannå, signerad.
40 x 32 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 32 cm.
Auktionshuset Kolonn
6 199