TESERVIS, 15 delar, keramik, Bo Borgström, 1900-tal.

570145. TESERVIS, 15 delar, keramik, Bo Borgström, 1900-tal.

Bestående av kanna, 6 st koppar samt 6 st fat, sockerskål samt gräddkanna.

Lock på kanna med mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 999