KARL LINDEBERG. Vas, glas. Kosta, jugend tidigt 1900-tal.

569985. KARL LINDEBERG. Vas, glas. Kosta, jugend tidigt 1900-tal.

Överfång i grönt, etsad dekor av ormbunkar mot matterad fond. Signerad Kosta på livet samt Kosta K.Lindeberg i botten. Höjd 25 cm.

Inre smärre fläckar.

Karl Lindeberg (1877–1931)

Gör en kostnadsfri värdering!

Inre smärre fläckar.

Karl Lindeberg (1877–1931)

Antal besök: 3 115