Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
BO ÖRN. Kubistiskt motiv, Olja på duk, signerad Bo Örn.
56994. BO ÖRN. Kubistiskt motiv, Olja på duk, signerad Bo Örn.
Utvalt av våra föremålsexperter
60x45 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
60x45 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 836