Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
GUNNAR RUDA. Tillskriven. Stilleben med sommarblommor. Olja på pannå. Signerad Ruda.
56959. GUNNAR RUDA. Tillskriven. Stilleben med sommarblommor. Olja på pannå. Signerad Ruda.
31 x 26 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
31 x 26 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 555