WERNER ZAPF. Olja på duk, signerad.

569532. WERNER ZAPF. Olja på duk, signerad.

Landskap, ca. 48x58 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap, ca. 48x58 cm.

Antal besök: 1 193