WILLI HEINRICH BURGER-WILLING. Untermaubach vila på fältet.
569317. WILLI HEINRICH BURGER-WILLING. Untermaubach vila på fältet.
Willi Heinrich Burger-Willing (1882 lime - 1966), olja på duk, signerad nere till höger, 70 x 80,5 cm (utan ram),
Proveniens: Från gården till en sydtysk samlare.