CHIFFONJÈ, 1800 tal.

CHIFFONJÈ, 1800 tal.
56931. CHIFFONJÈ, 1800 tal.

Höjd 121 cm, längd 107 cm, bredd 46 cm.
Beslag av mässing inred med lådor.

Skador/slitage/omarbete/omfattande spricka i topp.

Gör en kostnadsfri värdering!
56931. CHIFFONJÈ, 1800 tal.

Antal besök: 779