OKÄND KONSTNÄR. "Kvastmakaretrappan mot Åsöberget", olja på duk signerad T. Madel.

56923. OKÄND KONSTNÄR. "Kvastmakaretrappan mot Åsöberget", olja på duk signerad T. Madel.

60 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 50 cm.

Antal besök: 1 275