GEORGE BARRIS. Marilyn Monroe sittande med vinglas Fine art print. Stämpelmärkt á tergo och numrerad 129/200, daterad 16/5-2006.

56911. GEORGE BARRIS. Marilyn Monroe sittande med vinglas Fine art print. Stämpelmärkt á tergo och numrerad 129/200, daterad 16/5-2006.

50,5x40,5 cm.
Äkthetsintyg utfärdat av One West Publishing och Chuck Murphy medföljer.

Mindre slitage.

George Barris (1928–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

50,5x40,5 cm.

Mindre slitage.

George Barris (1928–2016)

Antal besök: 2 206