PAUL RICHTER. Landskap med träd och sjö. Olja på duk. Signerad.

56907. PAUL RICHTER. Landskap med träd och sjö. Olja på duk. Signerad.

52 x 77 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 77 cm.

Krackelyr.

Antal besök: 1 622